Przez krótką chwilę...

niedziela, 3 grudnia 2017

Rozpoczynamy odliczanie :)

Czy Wy też uwielbiacie ten grudniowy czas adwentowy?
Co prawda trochę żal, że to ostatni miesiąc roku, ale przed nami nowe :)
Dziś pierwsza niedziela adwentu...
Zacieram łapki na ten czas...zapach korzennych przypraw będzie mi zapewne towarzyszył do samych Świąt. Powoli rozplanuję sobie rzeczy do zrobienia i sukcesywnie codziennie coś jak człowiek zrobi, to nie będzie nerwów tuż przed samą wigilią i resztą świątecznych dni :)
Wam też życzę SPOKOJNEGO i przede wszystkim RADOSNEGO oczekiwania...bo o to przecież chodzi :) a nade wszystko byście go mogli spędzić w gronie najbliższych, na wspólnych zajęciach, bo czas poświęcony drugiemu człowiekowi to chyba największy prezent jaki można ofiarować od siebie :)

Tradycyjnie dziś zapaliliśmy pierwszą świeczkę w wieńcu:Pierniczki pieczemy z dzieciakami od połowy listopada :) zawsze dość pokaźną ilość...


W międzyczasie można porobić na spokojnie nieco biżutków, zwyklaczków:

 Powoli zaczynam zapełniać też grudniownik zapiskami... nie będzie to wymuskany album...ale rodzaj dziennika/pamiętnika, do którego zdjęcia dodam już po nowym roku, dopełnią one całości :) 


SERDECZNIE Was pozdrawiam!


6 komentarzy:

 1. Ja też tak myślę, żeby rozplanować grudzień z rozsądkiem, ale zobaczymy co z tego wyjdzie:) Smakowite pierniczki się robią:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomyślałam sobie, że jednak na ten grudzień przydałby się jakiś grudniownik, choć wcześniej odnosiłam się do tego tematu sceptycznie, a jednak ! Piękne Wasze pierniczki ! Chyba już jesteście mistrzami w ich zdobieniu i wypiekaniu ? Bardzo ładny , tradycyjny stroik adwentowy. Pozdrawiam cieplutko :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale piekne przygotowania, wesolo u was :) Der liebe Advent...

  OdpowiedzUsuń
 4. u mnie piernik dojrzewa już od dwóch tygodni:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Pysznie, pierniki wyglądają cudownie. Bronię biżuterii - może jest prosta w wykonaniu , ale pięknie dobrane kolory i kompozycja tworzą rzecz wyjątkową.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierniczki cudnie wyglądają!!! A wieniec przepiękny !

  OdpowiedzUsuń