Przez krótką chwilę...

sobota, 31 marca 2018

Piękny ten czas...

Zachwycam się nim niczym dziecko gdy coś je cieszy...
Czas Triduum Paschalnego za nami, piękna oprawa liturgiczna tych dni wzrusza, zmusza do przemyśleń i zatrzymania chociaż na chwilę...
Jutro jak co roku odkryje się przed nami największa tajemnica naszej wiary. Po ludzku niepojęte, umysł tego nie ogarnia, od tego jest nasza wiara...tylko tyle i  AŻ tyle!

Chociaż poranek był dziś bury, dzieci ochoczo zabrały się za "wyposażenie" swoich koszyczków:Dziś wigilia Paschalna. 
Czas oczekiwania...

Bo przecież cuda się zdarzają :)

Spokojnej nocy.


7 komentarzy:

 1. Justynko! Ja także uwielbiam ten Czas, Piękny to czas, Już wszystko przygotowane, Czekam Już na jutrzejszy Radosny Dzień - Pozdrawiam Świątecznie i Radosnych Świąt Życzę

  OdpowiedzUsuń
 2. Radosnego Alleluja, wiary, nadziei i miłości oraz wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, to wspaniały czas. Wspaniałe jest też to, że Twoje pociechy z tych świąt czerpią to, co najważniejsze i najistotniejsze. Gratuluję :) Spokojnej nocy również.

  OdpowiedzUsuń
 4. O nie....właśnie usunęłam taki długi komentarz. Tyle się napisałam :p No nic, napiszę jeszcze raz, że ten czas jest także dla mnie wyjątkowy i uwielbiam te wszystkie obrzędy. W tym roku o. Szustak ( jak to zwykle on) w bardzo prosty sposób tłumaczył znaczenie poszczególnych symboli. Oprócz tego w Wielką Sobotę razem z Karolem przygotowywaliśmy czuwanie...piękne przeżycie. Było to bardzo trudne ze względu na choroby, ale Pan nad tym czuwał i dał nam siły. Było pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Radosnego Alleluja, wiary, nadziei i miłości oraz wielu łask od Chrystusa Zmartwychwstałego.
  สล็อต ออนไลน์
  Gclub

  OdpowiedzUsuń