Przez krótką chwilę...

wtorek, 3 lipca 2018

Tradycyjnie

Lato...
Chociaż tą letnią aurę czujemy już od dłuższego czasu...
Kilka naszych codziennych migawek, czyli tradycyjny misz-masz:

Malwy w ogrodzie jak co roku cieszą oczy.
Zosia chętnie próbuje swoich sił w czynnościach pomocowych...
Praktycznie każdy spacer kończy się przyniesieniem naręczy kwiatów, z niektórych wyplatamy wianki, z innych powstają bukiety..


Malusie bukieciki z kwiecia macierzanki idealne do ziołowej herbatki:
Rzutem na taśmę udało mi się zrobić karteczki na zabawę u Uli<klik>...tło malowane farbami...krzywe gwiazdki to także radosna farbkowa twórczość...karteczki powstały do mapki:

Dzieciaki pomagają w kuchni...robimy rogaliki...to znaczy dzieciaki robią rogaliki z jabłkiem i cynamonem: A jak mijają Wasze letnie dni?

10 komentarzy:

 1. Justynko! Bardzo lubię oglądać te Twoje misz-maszowe Migawki, Malwy bardzo lubię ładnie zdobią, Dzieci są wspaniałe we wszystkim pomagają, Ciasteczka apetyczne, A karteczki Piękne - Pozdrawiam Cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię zapach macierzanki. Zapach ten przywodzi wspaniałe wspomnienia, z czasów, zza dziecka, kiedy większość wakacyjnego czasu na pachnących polanach spędzałam.
  Dużo się u Was dzieje, tak trzymać! Przyjemnych wakacji Wam życzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nasze letnie dni, są też wakacyjne, choć ja od tygodnia przy biurku maluję, Przemek mi w tym malowaniu towarzyszy, a Martynka na obozie się "wakacjuje" ;)

   Usuń
 3. Wspaniałych masz pomocników.:) Piękny kolor malw, bardzo mi się podobają. Zasiałam pod domem, ale nie wiem czy w tym roku zakwitną, bo straszna susza i na razie są niskie. Cóż za rok kolejne podejście. Pozdrawiam serdecznie!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Malwy zawiktają na drugi rok. Chętnie podzielę się nasionami. Na jesień mogę Ci podesłać ☺

   Usuń
 4. Wspaniały początek lata u Was. Kwiatki zachwycające, a najbardziej te małe wianuszki. Smaka mi na rogaliki zrobiliście :-) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. Justynko świetni pomocnicy !!! Aktywność w kuchni bedzie przynosić efekty:) a te wianuszki mini mini urocze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kocham malwy :) Piękne wianuszki robicie po spacerach :) Śliczne karteczki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam zapach macierzanki :) Nie wiedziałam, że można zaparzać i pić :) koszenie kosą... ach jak dawno tego nie robiłam... jak dziadzio żył... wspomnienia wracają... Świetne karteczki :)

  OdpowiedzUsuń