Przez krótką chwilę...

piątek, 26 października 2018

Różowy

To absolutnie nie mój kolor...w takim sensie, że u siebie go nie lubię, ale polubiła go moja Zosia, do tego u innych też pasuje...a w związku z tym, że jeszcze jest październik, a to "Miesiąc Świadomości Raka Piersi", czego symbolem jest kolor różowy i różowa wstążeczka wraz z dziewczynami z Klubu Twórczych Mam przyłączamy się do akcji rozpowszechnienia tej informacji poprzez wykonanie prac z dodatkiem koloru różowego, więcej informacji znajdziecie TU<klik>

Oto moje różowe propozycje:
7 komentarzy:

 1. To jest bardzo potrzebna inicjatywa, by informacja o raku piersi dotarła do szerszego grona.
  Jak słyszę słowo "rak" to od razu się kurczę ze strachu.
  Swoją drogą, polecam Ci książkę, o ile jeszcze nie czytałaś, "Piersi. Poradnik dla każdej kobiety" Dr. Kristi Funk, to na pewno nie jest pozycja, którą można przeczytać i o tak, odłożyć. Zapomnieć.
  ... Tak sobie pomyślałam, że Ty do Klubu Twórczych Mam pasujesz idealnie. Jesteś jedną z najbardziej pomysłowych mam, takich, które co rusz wymyślają dla dzieci atrakcje, zabawy, które spotkałam w internetowym świecie :) Karteczka pierwsza najbardziej przypadła mi do gustu, ze względu na motyw malutkich różyczek, które bardzo mi się podobają (i też mam taki papier :) oraz błyszczące gałązki (dobrze widzę?) na górze. Wszystko, co się świeci, jak to sroczce, bardzo się podoba ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. I like your blog, which help promote your blog and
  we hope that your blog is being updated.
  เล่น บอล ออนไลน์

  OdpowiedzUsuń
 3. Justynko!Prześliczne karteczki,Delikatne i eleganckie - Pozdrawiam Cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 4. Justynko piękne karteczki a ta pierwsza najbardziej mi się podoba. Gratuluję kochana szczęścia małego:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń