Przez krótką chwilę...

wtorek, 2 lipca 2019

Kwiaty wkoło

W tym roku zakończenie roku wyjątkowo wcześnie...
Mieliśmy szczęście. Dzieciaki zakończyły swój pierwszy rok przygody ze szkołą -Antoś w przedszkolu, Zosia w zerówce. Podobało im się. I ja, choć do końca nie byłam w pełni przekonana o posłaniu ich do szkoły jestem szczęśliwa, że się zdecydowałam...dzieciaki trafiły na fantastycznych nauczycieli...z pasją, podejściem, sercem :) 
W drodze powrotnej ze szkoły z zakończenia roku zbierali kwiaty... 

W ostatnim tygodniu przez zakończeniem roku wybrałam się do grupy Antosia z koszem ziół i roślin łąkowych. Przez 2 godziny świetnie bawiliśmy w towarzystwie roślin w różnym wydaniu...Jeśli macie ochotę poczytać dokładniej jak takie zajęcia wyglądały zapraszam TU<klik>
A tuż przed wyjściem dostałam od przedszkolaków taki prezent w podziękowaniu :)Z płatków kwiatów mogą powstać cudowne prace...na taki pomysł wpadła moja Zosia:

A teraz mamy już lipiec, symboliczny początek wakacji...i kolejne kwiaty mają swój czas.
Polubię się chyba z różami, bo przypominają mi one tych, których już ze mną nie ma...
Ta róża od mojej Babci :) :) :)  w tym roku cudownie się rozkrzewiła...
A w rodzinnym domu świętowaliśmy urodziny mojego Taty, za namową Mamy i według jej wskazówek poskładałam tort w kształcie księgi...ozdobiłam oczywiście sezonowymi owocami i różami, a tych moi rodzice mają w ogrodzie mnóstwo :) 

Ażeby nieco dodać sobie otuchy w te upalne dni wzięłam się za bożonarodzeniowe karteczki, tym razem u Uli<klik> robiliśmy skrętne sztalugi, nawet moja Zosia się przyłączyła i zrobiła swoją:

Pozdrawiam Was ciepło!

9 komentarzy:

 1. Ale piękne sztalugi. I jaki smakowity tort.
  Dobrze, że na ziemi istnieją kwiaty.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Polne kwiaty najpiękniejsze. Zapraszam do uczestnictwa w moim kursie, już można się zapisywać tu: https://www.subscribepage.com/poprostuszyj ruszy on za około miesiąc i obiecuję będzie prosty i łatwy

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały i pomysłowy tort!
  Sztalugi wyszły świetnie, obie bardzo mi się podobają :)
  Cieplutko pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać, że kochasz kwiaty :) Masz cudne dzieci!
  Tort bardzo pomysłowy i smakowicie ozdobiony. Kartki piękne!

  OdpowiedzUsuń
 5. U Ciebie zawsze tak dużo się dzieje i jest takie pięknie i kolorowo :) Cieszę się, że i ZOsia się przyłączyła :) wspoaniałe kartki wykonałyście wspólnie :) Dziękuję za udział w zabawie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Prześliczne zdjęcia, tyle w nich piękna zawartego. Brawo dla dzieci, brawo dla Zosi za super pomysł. :) Śliczny tort i kartki. Bardzo kreatywni jesteście i widać, że otaczacie się pięknymi barwami życia, doceniacie. :) Pozdrawiam bardzo serdecznie. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ty zawsze twórczo spędzasz czas !!! Podziwiam ! Chwile spędzone z dziećmi - bezcenne ! Pięknie zakwitły róże, a te deski na tarasie z wyciętymi sercami... bajka !
  Tort przecudny i na pewno pyszny ! Karteczki sztalugowe skrętne - świetnie się prezentują. Pozdrawiam Was kochani i przytulam :))

  OdpowiedzUsuń